IMG_4779.JPG

Яринка Олександр

Психолог, психотерапевт, психосоматолог, фахівець з Германської Нової Медицини

Провів близько 3500 індивідуальних консультацій.

Більше 6 років очолюю Центр "Основа" - єдиний навчальний простір в Україні з Германської Нової Медицини.

Організував близько 50 семінарів, з них провів більше 20 семінарів у різних містах України.

Є постійним учасником різних фестивалів та заходів, приймаю участь разом з командою центру у міжнародних медичних та beauty виставках.

Вдячний усім, хто долучається до моїх майстер-класів та з нетерпінням чекатиму вас на майбутніх заходах.

 

Онлайн та офлайн консультації.

Успішний і щасливий чоловік із 24-річним досвідом сімейного життя, мудрий батько сина та доньки. Щасливий син, який може гордо сказати, що любить і дуже радий своїм батькам!

Розвиваюся як підприємець з 18 років, створюю нові напрями, які мені цікаві та приносять користь людям. У постійному навчанні та пошуку відповідей на свої питання: щастя, стосунків, успіху, здоров'я, пізнання себе.

 

IMG_4823.JPG
IMG_4831.JPG

Виокремлюю особливий період у своєму навчанні з 2013 року, коли зустрів свого основного вчителя - Тархова Ю. В. Він доповнив і розширив мої знання, показав як бачити Цілісність у житті, що  дало мені: радість, натхнення, усвідомлення того, що зі мною відбувається, силу розвиватися і головне - зрозуміти, що означає ЛЮБИТИ.

Знання про те, ЩО таке здоров'я та ЯК його мати, я почав грунтовно вивчати з 2017 року. Це Наука Германська Нова Медицина, яка відповіла на всі питання здоров'я з позиції Доцільності змін, що відбуваються в нашому тілі, і заклала черговий фундамент, що дозволяє мені допомагати вирішувати питання здоров'я для себе і для інших.

 

SendPulse logoСтворіть свій сайт за допомогою SendPulse