Практика

"Доцільна Психосоматика

або

Наука СамоЗцілення"

Поєднання Психології Стосунків

та Германської Нової Медицини


Біла Церква

ДАТИ на ЖОВТЕНЬ:


20.10. - 19.00-21.00 - онлайн+оффлайн


Оплата по серцю та можливостям

після зустрічіЗустрічі проходять у комбінованому форматі:

наживо - Київ, Біла Церква

та онлайн - на платформі Zoom

На зустрічах ми розглядаємо теми:

  • Закони, що працюють у стосунках;
  • Закони здоров'я, які розкриває Германська Нова Медицина – конфлікти, тканини;
  • Розбір реальних прикладів учасників;
  • Питання відносин та здоров'я на практичних прикладах;
  • Живі консультації людей, які бажають вирішити своє питання. Запрошуємо бажаючих безкоштовно отримати допомогу!
  • Навчання консультуванню;
  • Різні способи вирішувати конфлікти;
  • Як перестати Жити зі Страхами.

Ми гарантуємо, що ви відкриєте для себе багато нового та корисного!


Ведучий:
Яринка Олександр Петрович
психолог, медичний психолог, психосоматолог, конфліктолог, консультант ГНМ, психотерапевтичний кінезіолог, краніосакральний терапевт, лайф-коуч, підприємець

Що таке Германська Нова Медицина?

Германська Нова Медицина, створена німецьким лікарем Г.Р. Хамером, дозволяє абсолютно по-новому поглянути на аспект людського здоров'я.

На відміну від традиційної західної медицини, яка стверджує, що людина змушена виживати, борючись із патогенним природним середовищем, ГНМ наочно та дуже логічно показує, що в людському тілі немає нічого зайвого і організм – це цілісна система, де все влаштовано доцільно та підпорядковується 5 біологічним законам. Симптоми – це не захворювання, а відображення того, в якому конфлікті людина перебуває.

У даному контексті «конфлікт» – це не побутова сварка, а ставлення людини до того, що з нею відбувається, глибокі внутрішні переживання, які дають сигнал до запуску доцільної біологічної спецпрограми (ДБС), що викликає зміни у тілі.

Звичайно, далеко не всі переживання позначаються на здоров'ї людини – існують спеціальні умови, що їх описує 1-й Біологічний закон ГНМ.


Певні конфлікти впливають на відповідні органи та тканини - це також Германська Нова Медицина з точки зору доцільності може пояснить.


У природи немає задачі нас вбити, натомість вона змушує розвиватися та еволюціонувати.


Навіть у тому, що в офіційній медицині називають «онкологія» чи «рак», також є сенс та доцільність. Якщо цей сенс зрозуміти, то діагноз вже не страшний.


Хвороба лікується не ліками, а знаннями про те, що і для чого відбувається в нашому організмі – тоді можеш навчитися зцілятися сам та іншим теж допомогти.

Що таке Психологія Стосунків?

Наші стосунки впливають на емоційну наповненість і близькість, мають глибинний зміст, який вчить нас правильно виконувати свої ролі у різних ситуаціях та сферах життя (родина, друзі, партнери...).


Пізнання чоловічої та жіночої природи та ролей дає нам можливість розуміння і вирішення "конфліктів" та проблем, з якими ми стикаємося щодня.


Вже не секрет, що і на наше здоров'я впливає кожен елемент життя – від роботи до стосунків із значимими людьми, членами сім'ї та друзями. Від цього залежить наш сон, настрій, мотивація та інтелект.

Тому на наших зустрічах ми з'єднуємо

Психологію Відносин та Германську Нову Медицину,

тому що це Цілісний підхід до життя -

практичний досвід, який Ви зможете застосувати у своєму житті та у допомозі близьким

Made on
Tilda