Германська Нова Медицина

Навчання ГНМ-спеціалістів

Як відбувається навчання психологів, спеціалістів ГНМ?

Усі медичні теорії, офіційні чи альтернативні, засновані на уявленні хвороби, як про щось погане та негативне. Але, адже ми пам'ятаємо, що в природі немає нічого неправильного і саме відкриття Райка Хамера - це доводять. Ось чому кожен спеціаліст з психосоматики ГНМ спочатку змінює свій внутрішній стан і лише потім, йде з цими знаннями до своїх пацієнтів. П'ять біологічних законів – це найкращий старт, з якого починають усі, і можете стартувати ви.

ГНМ психосоматика навчання - безкоштовно 5 біологічних законів, короткий виклад:

  1. Якщо виходити з того, що хвороб у нас немає, а є Спеціальна Біологічна Програма (СБП), то вона активується у відповідь на DHS (Синдром доктора Хамера). Він є спонтанним ізольованим шоком від конфліктних/стресових ситуацій і відбувається одночасно в мозку та психіці людини. Ця дія з природних причин відображається відповідно у кожному органі тіла. Інтенсивність та суть конфліктної/стресової ситуації визначає ділянку мозку, де утворюється вогнище і як наслідок - який конкретно орган відгукнеться.
  2. При вирішенні конфліктної/стресової ситуації, Спеціальна Біологічна Програма (СБП) має 2 фази, активну та загоєння (відновлення). Активна, називається симпатикотонія чи са-фаза, а фаза загоєння називається – pcl-фаза чи постконфліктоліз. Симптоми 2-ї фази, як, наприклад, підвищення температури, біль та запалення – це ознаки природного процесу загоєння.
  3. Відповідно до теорії Діка Хамера в онкологічного захворювання людини (рака) всього 2 джерела, ембріологічний та еволюційний. Відповідно, психосоматика хвороб онко та природа раку не несе випадкового характеру.
  4. СБП не виключає наявність вірусів та мікробів в організмі людини. Більш того, Програма визнає їхню сприятливу роль до трьох ембріональних шарів у фазі загоєння будь-якої Спеціальної Біологічної Програми.
  5. Будь-яка "хвороба" - це частина СБП, тому виникає спеціально для надання допомоги організму людини (або тварини) та вирішення біологічного конфлікту (не плутати з повсякденним).
Інститут психосоматики ГНМ успішно навчає впроваджувати ці закони практично. Для цього Ви можете пройти офлайн чи онлайн курс у Білій Церкві під керівництвом досвідчених викладачів. Ви прослухаєте не просто стислу теорію, а отримаєте важливі знання про власне тіло, його взаємодію в природі та вплив зовнішніх процесів на наше внутрішнє сприйняття ситуацій. У курсі є і дитяча психосоматика, де розповідається про опрацювання конфліктних ситуацій між дорослим і дитиною. Навіть пройшовши навчання по психосоматиці онлайн, ви отримаєте сертифікат про проходження Базового курсу Науки Самозцілення на основі практики ГНМ. Психосоматика, навчання психологів та всіх професійних фахівців.
Постало безліч запитань? Будемо раді на них відповісти, щоб ви змінили своє життя на краще!
Якщо Ви хочете дізнатися більше про Германську Нову Медицину, приєднуйтесь до нас на навчання!

https://osnova.co.ua/eventgnmua
Навчання ГНМ
Made on
Tilda