Германська Нова Медицина

Метастази

Під «метастазом» розуміється віддалений вторинний осередок злоякісного пухлинного росту або «інфекційно обумовленого» запалення. Сучасна онкологія спирається на цю теорію. На жаль, пацієнту з діагнозом «рак» ніхто не пояснює, що в його випадку йдеться лише про гіпотезу офіційної медицини! Зовсім навпаки – традиційна медицина оперує поняттям про метастази як про «медичний факт». Однак фактом є і те, що ще нікому не вдалося виявити в артеріальній крові присутність хоча б однієї ракової клітини. Чому донорська кров не перевіряється на наявність у ній «метастазів» під час переливань? Як можуть клітини первинної пухлини кишечника при «метастазуванні», наприклад, у кісткову тканину стати клітинами цієї кісткової тканини? Адже в так званих кісткових метастазах не знаходять іншої тканини. Але що ж тоді таке «метастази», яких зовсім немає?
Ці пухлини, що знову виникли (вторинні, третинні), викликані шоком від смертельних діагнозів і прогнозів класичної медицини. «У вас рак простати!» або «У вас дуже агресивний рак печінки, вам залишилося жити кілька місяців!» – отримавши таку звістку, пацієнт стає жертвою ще одного потужного конфлікту. Якщо він у цей момент відчуває страх смерті, запускається нова ДБС із клітинним зростанням у легеневих альвеолах, і вже за кілька тижнів у нього виявляються «солітарні легеневі вузли». А можливо, що почутий діагноз «рак простати» породжує у пацієнта конфлікт самознецінення: «Після операції я стану імпотентом!» - у цьому випадку починають утворюватися «дірки» (остеоліз) в кістках таза або попереково-крижовому відділі хребта, що в традиційній медицині називаються «раком кісток».
Чому у тварин майже ніколи не знаходять «метастазів»? Собака, кіт і папуга на своє щастя не розуміють того, що лікар говорить про «злоякісний рак», нібито у них виявлений. Тварина рада, що обстеження позаду і можна незабаром знову опинитися вдома. Друга причина, через яку метастази рідше виявляються у тварин, ніж у людини, полягає в тому, що їм рідше роблять непотрібну томографію або рентген.
ГНМ
Made on
Tilda