Германська Нова Медицина

Лікування в ГНМ

З раннього дитинства, якщо траплялося захворіти, нам доводилося приймати різні ліки. І хоча нас «лікували» (як ми сьогодні розуміємо), як правило, вже у фазі відновлення, самі медикаменти були нам деяким джерелом втіхи, підтримкою піл час страждань і джерелом надії. Сьогодні варто було б спокійно розглянути й упорядкувати всі види терапевтичного впливу з погляду Біологічних Законів Природи. Та легким порухом чарівної палички цього зробити не вдасться – тут потрібна співпраця із терапевтами, спеціалістами, перш за все знайомими з Германською Новою Медициною.
Знову і знову у своїй практиці ми стикаємося з ситуацією, коли люди з натхненням занурюються в матеріал науки ГНМ, а потім запитують: «Чудово, а що тепер? Де ж лікування (таблетки)?». Нічого не вдієш, для більшості людей все ще просто немислимо те, що можна відновити своє здоров’я практично без будь-яких медичних препаратів або процедур!
І в нові часи буде достатньо людей занадто лінивих для того, щоб думати самостійно, які воліють просто «повірити» лікареві – це теж потрібно прийняти як даність. У всякому випадку, знання внутрішньої природи того, що відбувається з людиною, звільняє її від гнітючого страху і невігластва. Наприклад, якщо знати, що болі в опорно-руховому апараті супроводжують процес одужання, переносити їх стане значно легше – вони стануть навіть бажаними, як ознака зцілення. Визначення умов появи захворювань може стати улюбленою справою, яка приносить задоволення і користь собі та іншим.
У Германській Новій Медицині лікування полягає в першу чергу у тому, що пацієнту пояснюються взаємозв’язки того, що відбувається в його організмі.
Розуміння цих процесів є найважливішим!
Коли зміст конфлікту та симптоми виявлено, а також немає перешкод для вирішення конфлікту, ми можемо замислитись над тим, як це здійснити. Шляхи вирішення настільки ж різноманітні, як різноманітні люди та їх долі. Реальне практичне рішення має найвищий пріоритет – це найкращий і найнадійніший шлях, який виводить пацієнта з активної фази конфлікту.
Наш основний принцип:
а) виявити конфлікт та
б) активно шукати і знайти його реальне вирішення.
На жаль, трапляються й складні випадки, коли реальне вирішення конфлікту виявляється не такою простою справою. Тоді слід подумати про можливу альтернативу, якусь «другу найкращу можливість». Сьогодні є достатньо варіантів допомогти людям, не дивлячись на «нерозв’язність» деяких конфліктів.
У Германській Новій Медицині хірургічні операції та медикаменти не заперечуються, як і допомога сучасної медицини при нещасних випадках і трав-мах. Хірургічне втручання, наприклад, при кишковій непрохідності зовсім необхідне, або у випадку, коли пухлина надто велика і тисне на сусідні органи.
Також цілком логічно використати весь спектр природної медицини.
Про хіміотерапію професор Хамер говорить так: «Видавати її за терапію – це, напевно, найбільший обман у всій медицині – аж до сьогодні. Тому, хто вигадав тортуру хіміотерапією і назвав це «лікуванням», потрібно поставити пам’ятник у пеклі.» З ним згодні всі, хто знає про Біологічні Закони Природи, хто розібрався про принципи Германської Нової Медицини, і хто застосовує ці знання на практиці як для себе особисто, так і для допомоги іншим.
ГНМ
Made on
Tilda