Германська Нова Медицина

Правша чи шульга?

Правша чи шульга? (Біологічна латеральність)

Наша біологічно обумовлена домінантна рука визначає, яка півкуля мозку і який бік тіла в більшості випадків може вразити конфлікт. Біологічна латеральність визначається в момент першого поділу яйцеклітини, співвідношення між право- та ліворукими людьми в суспільстві становить приблизно 60:40. Найчастіше з метою оцінки причини конфлікту біологічна латеральність має вирішальне значення.
Якщо при хлопку в долоні (аплодисменти) права рука виявляється зверху – людина біологічна правша, якщо навпаки – шульга. У Новій Медиці знання про провідну руку є одним з найважливіших, оскільки з цього визначається правило латеральності:
для правшів ліва сторона тіла – це сторона «матері/дитини» (власна мати, власні діти або люди та тварини, які сприймаються також як діти), а права сторона – це сторона «партнера» (батько, братися і сестри, ділові партнери) і колеги, супутники життя, друзі чи вороги, сусіди...);
для шульг – навпаки: ліва сторона – сторона «партнера», права – «матері/дитини».
Симптоми, викликані тим чи іншим конфліктом, можуть виникнути у людини двома різними способами:
а) подія безпосередньо впливає на ту чи іншу частину тіла або орган, маючи фізичний зв’язок між залученою до конфлікту частиною тіла та подією, що запускає конфлікт. Наприклад, людина не може утримати щось своєю лівою рукою, тоді саме ця (в даному випадку ліва) рука (м’яз, що згинає пальці – не може утримати) буде порушена, незалежно від біологічної латеральності людини.
б) людина відчуває непрямий вплив, наприклад, при конфлікті зі змістом «я не можу утримати свою дружину поряд із собою». І тут сторона, яку «вдарить» конфлікт, визначається правилом латеральності. Дружина - це партнер, і якщо чоловік-правша, то конфлікт «вдарить» у праву руку (сторона партнера для правшів), а якщо чоловік - шульга, то про ліву (сторона партнера для шульги).
Якщо жінка, у якої стався нещасний випадок з дочкою, правша, то ми вже знаємо, яка грудь буде схильна до захворювання – ліва! Поспостерігайте, як мати-правша носить на руках немовля: зазвичай його обличчя звернене до лівої материнської груді. Тому в цьому випадку Доцільна Біологічна Спецпрограма запускається саме для лівої молочної залози!
Насправді йдеться про те, яка сторона мозку є домінуючою. Коли права – то людина шульга, коли ліва – людина правша. Тест-хлопок показує саме біологічну латеральність, а не те, якою себе вважає сама людина – лівою або правшою. Наприклад, багато шульг пишуть правою рукою – їх так навчили, і вони можуть щиро вважати себе правшами», проте аплодисменти (або інший відповідний тест) покаже правду.
ГНМ
Made on
Tilda