Презентація
Доцільна Психосоматика
по Науці СамоЗцілення на основі
Германської Нової Медицини

Києв вживу
Онлайн в Zoom

31 січня - 18.00-21.00

Організатор

Академія Цілісного Світогляду

(Київ)

На презентації ми розглянемо:

  • Історія створення Германської Нової Медицини;
  • Зміст та сенс п'яти Біологічних законів ГНМ;
  • Погляд ГНМ на біологічні феномени раку, алергії, запальних та аутоімунних, вірусних та мікробних інфекцій, епілепсії та ін;
  • Ключові відмінності у підході до хвороб з погляду психосоматики та ГНМ;
  • Практичний досвід застосування знань ГНМ та їхня цінність.

Ми гарантуємо, що ви відкриєте для себе багато нового та корисного!


Ведучий:
Тархов Юрій Володимирович
Віце-президент Української Академії Цілісного Світогляду, лікар вищої категорії із 40-річним стажем роботи в медицині.

Що таке Германська Нова Медицина?

Германська Нова Медицина, створена німецьким лікарем Г.Р. Хамером дозволяє абсолютно по-новому поглянути на аспект людського здоров'я.

На відміну від традиційної західної медицини, яка стверджує, що людина змушена виживати, борючись із патогенним природним середовищем, ГНМ наочно та дуже логічно показує, що в людському тілі немає нічого зайвого і організм – це цілісна система, де все влаштовано доцільно та підпорядковується 5 біологічним законам. Симптоми – не захворювання, а відображення того, в якому конфлікті людина перебуває.

У даному контексті «конфлікт» – це не побутова сварка, а ставлення людини до того, що з нею відбувається, глибокі внутрішні переживання, що дають сигнал до запуску доцільної біологічної спецпрограми (ЦБС), що викликає зміни у тілі.

Звичайно, далеко не всі переживання позначаються на здоров'ї людини – існують спеціальні умови, що їх описує 1-й Біологічний закон ГНМ.


Певні конфлікти впливають на відповідні органи та тканини - це також Германська Нова Медицина з точки зору доцільності може пояснить.


У природи немає задачі нас вбити, натомість вона змушує розвиватися та еволюціонувати.


Навіть у тому, що в офіційній медицині називають «онкологія» чи «рак», також є сенс та доцільність. Якщо цей сенс зрозуміти, то діагноз вже не страшний.


Хвороба лікується не ліками, а знаннями про те, що і для чого відбувається в нашому організмі – тоді можеш навчитися зцілятися сам та іншим теж допомогти.

ПРОГРАМА БАЗОВОГО СЕМІНАРУ
ЗАЯВКА НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ
Будь ласка, заповніть форму та надішліть ваші данні
Made on
Tilda